Dries Groessens / Kira / Ototto

samenwerking

Iedereen is welkom om samen Dries Groessens te herinneren, zijn werk te ontdekken en de sfeer te beleven die hij zo graag creëerde. Er is een podium om muziek te maken en een dansvloer. 

Dries Groessens, tekenaar, danser, dierenvriend, is veel te vroeg van ons heen gegaan op 21 april 2025. Hij leefde intens, wars van conventies, aanvaardde de consequenties van zijn handelen. Hij werd 35 jaar.

Deze tentoonstelling en herdenking brengen hulde aan zijn eygenzinnige geest en zijn streven. Onder verschillende namen en in uiteenlopende stijlen gaf hij zijn unieke kijk op de wereld: vogels, paarden, fabeldieren, vrienden, dans, strijd en zoveel meer.

Beleef zijn rusteloze zoektocht: volg zijn kronkelwegen, voel zijn impulsen en proef de sfeer die hij nastreefde. Ontdek zijn dromen, van het ideale tiny house tot het leven in permacultuur met gezellen.

De ouders van Dries werken aan een digitale catalogus van zijn omvangrijk tekenwerk en hopen dat zijn idealen verder leven, kunnen inspireren en mensen blijven raken.

Kom en ervaar Dries’ gedrevenheid, nieuwsgierigheid en passie – een leven dat, al was het kort, diepe sporen nalaat.

Zijn werken sieren van 25 april tot 28 juni de muren van Muziekclub ’t Ey. 

Verloop van de dag:
  • Doorlopend: grote tentoonstelling van tekenwerk en koesterspullen, optie om iets aan te schaffen
  • Doorlopend: free podium en dansvloer
  • 21:00: herdenkingsvuur en samen zingen
  • 22:00: eynde

Organisatie: familie Groessens-Vanliefde i.s.m. Muziekclub ’t Ey